Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Létezik salátás üveges bébi étel?

Létezik salátás üveges bébi étel?

Figyelt kérdés
Nincs szezonja, ezért érdekelne ha van egyáltalán a márkája és hogy hol lehet kapni.

2014. jan. 26. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy nincs szezonja, de szinte minden zöldségesnél lehet kapni salátát.
2014. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de az én kisbabám 8 hónapos nem fogok mindenféle melegházi permetezett szemetet adni neki.
2014. jan. 26. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

"az én kisbabám 8hónapos"-ezt úgy írod,mintha más kisbabája ehetné a szemetet,CSAK a TIÉD nem!

Amúgy elmondanám,hogy érdemes lenne pár dolognak utánanézned! Mi történik pl.ha még nem adsz neki salátát? Annyira melegházi,meg permetezett...a gyárakban ott vagy,ellenörzöd,h.a te kisbabádnak külön bio salátából készítsék az üveges bébiételt? Jó h.figyelsz az egészségére,nem ezzel van baj. Hallottad már,h.hányszor volt cirkusz a bébiételek körül? Üvegszilánk volt benne,leszedették az összes bolt polcáról!

Én adtam ezt is,azt is a gyerekemnek,ha egy mód volt rá inkább magam készítettem a szezonális dolgokat,és lefagyasztottam.

2014. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam.
2014. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pontosan eről beszélek. hogy szezonális alapabnyagból készítem az ételt neki. nem primörből! mivel nincs szezonja a salátának ezért gondoltam az üvegesre. egyébként ilyen alapon ne vegyél meg semmit mert nem látod miből van legyél amis :)
2014. jan. 26. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem láttam még sehol salátás bébiételt, pedig két országban is szoktunk venni. (Szerinted egyébként a télen gyártott bébiételben vajon milyen saláta lenne? Vagy gondolod, hogy mondjuk barackos bébiételt csak annak a szezonjában készítenek...? Ugye azt senki nem hiszi, hogy a HIPP/bebivita/akármilyen bébiételek alapanyagai csodás zöld réteken nőnek, pillangók repkedése és madárkák csicsergése között, a HIPP pedig nem használ permetezőszereket, mert adott esetben bevállalja, hogy hupsz, idén nem lesz kukoricás babakaja, mert elszállt az egész termés... Haha.)
2014. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül télen gyártották pont azért mert én télen szeretnék hozzá jutni... esetleg fagyasztott mint a spenót és társai :D

Ne is haragudj biztos jobb minőségű mondjuk egy HIPP ami (elvileg bio) mint egy akármilyen no ném ...

2014. jan. 26. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
A bioról az orvos férjem, és az agrármérnök apósom is tud nyilatkozni. Vannak kiskapuk, maradjunk ennyiben.
2014. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem itt nem a bio termékek megkérdőjelezhetőségéről tetem fel kérdést.....
2014. jan. 27. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!