Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha megeszi a "mennyiséget"...

Ha megeszi a "mennyiséget" ebédre baba-utána is szoptassam?

Figyelt kérdés

6hőnapos múlt,ma olyan jóizűen evett 120-130körüli főzeléket.utána megkináltam még anyatejjel,de nem kellett volna?nem akarom leszoktatni a ciciről semde túl sokat sem adnék neki,nehogy fájjon a pocakja.igaz,hogy még szopizott utána(nem tudom mennyit-2-3 percet)

ki kell ilyenkor már váltani az ebédet-inkább vizet adja?vagy meddig kell még szoptatni is?igényli,vagy csak én próbálkozom vajon?


2014. jan. 30. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szoptathatod. A baba ilyenkor úgyis csal szomjoltás céljából iszik, és a vizesebb, hígabb, szomjoltóbb tejet veszi magához.

Bízz benne, ő ösztönösen tudja, mire van szüksége.

Jól csinálod!

2014. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Megetettem főzelékkel, s annyit adtam neki amennyi jólesett neki. Uzsonna nem szoptattam, majd csak rá fél-egy órára.

Pürét esznek, ami elég híg, nem minden baba szomjas utánna. Én étkezések között szoptatok.

Gyümölcsöt ne adsz neki délelőtt?

2014. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem-uzsira kapja,délelött alszik abban az időpontban
2014. jan. 30. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!