Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bolti tejet ti mikor vezettéte...

Bolti tejet ti mikor vezettétek be és hogyan?

Figyelt kérdés
még odébb van 10hós lesz a kislányom. de érdekel a téma. MÉG NEM AKAROM BE VEZETNI!!!!!

2014. febr. 8. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én először főzelékben adtam nekik (pl. spenót). Az első gyermekemnél 1 éves korában, a másodiknál kicsit korábban, a harmadiknál 10 hónapos korban. Ezután kaptak inni tejet, az első hónapokban forralva.
2014. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tejes etelt kapott picivel 1 eves kora elott. En nem akartam meg azt sem adni, de par nappal a szulinapja elott volt karacsony. Es hat evett krumplipuret. Es hogy azt hogy szerette... :))) Mi azzal le is tudtuk a bevezetest.


1 eves kora utan picivel pedig ugy kapott tejet, hogy eloszor kevertem felesbe a tapszerrel, majd tobb tej kevesebb tapszer. Es mivel meg mindig nyelte, mint kacsa a nokdelit, igy kapta "tisztan" a tejet. Szereti. Gondot pedig nem okozott nala. Sem hasmenes, kiutes, semmi.

2014. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!