Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen ütemben vezettétek be...

Milyen ütemben vezettétek be a glutént a gyereknek?

Figyelt kérdés
Gondolom első nap fél keksz aztán második nap ha nincs allergiás tünet már egy egész és így tovább? Vagy nem?

2014. jan. 31. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik nap kiflit adtam a kezébe, a csücskét szopogatta, majszolta. Másnap megkínáltam vajas kenyérrel, és annyit evett belőle, amíg jól nem lakott.
2014. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 5-6 hónapos korától fél kekszet reszeltem a gyümölcsébe első nap is, meg az összes többi napon is, amíg nem kezdett el kiflit meg kenyeret enni.
2014. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egy hete kezdtem el a glutén bevezetés -babakeksz- és amióta teszek a gyümölcshöz napi egyszer... én még nem láttam hogy ilyen mohón falt volna eddig bármit is.

Eddig maximum napi másfél kekszet adtam Neki, de gondoltam ha már ennyire ízlik és nincs allergiás tünet talán adhatnék Neki többet is egy nap. Szerintetek?

2014. jan. 31. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!