Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik már hozzátápláltok?...

Akik már hozzátápláltok? Mikor? Mit? Délelőtt v délután?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 14:32
 1/4 Tica0121 ***** válasza:
Én 3 étkezést váltottam már ki teljesen. Délelőtt 10 körül kap gyümölcsöt kekszel vagy piskótával, ebédre zöldséges főzeléket, uzsonnára párolt zöldséget vagy gyümölcsöt. A többi étkezése: reggel és éjszaka tápszer, vacsorára tejpép sinlaccal. 7 hónapos.
2014. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén 7 hónapos, de szoptatott baba. Szoptatástól függetlenül de. 10 és 11 között kap gyümölcsöt, 12 és 13 óra között zöldséget/főzeléket. Teljesen változó mennyiségeket eszik. Ezen kívül igény szerint szoptatom. Délelőtt alig szopik, mióta mást is kap.
2014. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén 7 hónapos (tapszeres) baba: 10 óra körül gyümölcs, 13 óra körül zöldség esetenként husival, 16 óra körül Sinlac gyümölcsel.

Reggel és este tápszer, éjjel már nem eszik.

2014. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 honaposan probaltam hozzataplalni, almaval kezdtuk, majd oszibarack kovetkezett. Nem nagyon izlett neki, igy vartam meg par hetet. Eloszor 1 kanalnyi, aztan 2 es igy tovabb. Delelott, mert ha baja lenne tole, igy eszrevenned. Aztan jottek a zoldsegek is. A kajanapirend most ; 7-8 kozott tapszer 240 ml, aztan 10-11 kozott banan-alma-narancs turmix, amibe mivel mar 11 honapos ket kanal natur joghurtot rakok. Vizet iszik hozza. Kozben szokott egy kis kolesgolyot nassizni:-) Majd delben alszik 1.5 orat, utana ebed, ami vmilyen zoldseg husival. 4-5 korul megint gyumolcs, v.zabpehely v.kukoricakasa. 7 kor furdik, utana megint tapszer, 270 ml.Kozben megint nassizik kolesgolyot. Ha nagyon szilard a kakija, rakok a gyumolcsokhoz meggyet is. Nagyjabol ennyi. A brokkolit es a sult tokot nem hajlando megenni:-)
2014. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!