Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Korpovit keksz 17 hós babának?

Korpovit keksz 17 hós babának?

Figyelt kérdés
Kislányom imádja, sőt követeli. Napi 2 db-ot adok neki az uzsonnához. Van, aki azt mondja, hogy nem hiszi, hogy jó neki. Ti mit gondoltok. Eheti?
2014. febr. 19. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
persze hogy eheti... ennyi idősen már mindent ehet :)
2014. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eheti. Miért ne lenne neki jó?
2014. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
másfél éves a kislányod, azért ebben a korban már mindent megehet. nem értem, miért a fenntartás, a korpovit keksz rostban gazdag, nincs agyoncukrozva. az egész alrovat tele van olyan kérdésekkel, h vki azért nem meri azt tenni, amit legbelül jónak tart,mert a környezete szerint árt vele. áh, ne hallgassatok másokra :)
2014. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is így gondolom. Kb. 1 hónapja napi szinten adom neki. Csak amikor már a sokadik rosszalló pillantás vagy mondat hangzik el, akkor már elgondolkodtam. Én ezt eszem évek óta kenyér helyett, mert az élesztős dolgoktól gyomorproblémám van, így nálam látta, természetesen meg kellett kóstolnia. :) Szerintem is tök egészséges, rostokban, vitaminokban gazdag.
2014. febr. 19. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan eheti, akár többet is, tök egészséges.
2014. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki! Ez nem tartalmaz hozzáadott cukrot! Nagyon egészséges!
2014. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben összefutottam a boltban a védőnővel:) Ő is mondta, hogy nyugodtan eheti, csak sok folyadékot igyon rá a korpa miatt, nehogy szorulása legyen tőle.
2014. márc. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!