Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hónaposomnak adhatok 6...

B.Nikol kérdése:

5 hónaposomnak adhatok 6 hónapos kortól való tápszert szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne! 5 hónapos a kisfiam a héten és már nem elég az 1-es tápi viszont a 2-es 6 hónapos kortól lenne! Szerintetek ha elkezdem azt adni neki baja lenne tőle? Már csak naponta 3-4x kap mert a többi az tejpép-zöldség-gyümölcs kombináció! Köszönöm előre is!


2014. febr. 23. 21:34
 1/4 lcs ***** válasza:
ha receptre kapod, akkor úgy tudom, hogy sajna nem írhatják fel, csak ha betöltötte a 6 hót :(
2014. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem receptes a tápink mi a DM márkáját a Babylove-t isszuk mert ez vált be a legjobban! Ittunk Milumilt, Bebat, Hipp-et is de sajnos mindegyikkel volt valami, kicsit fura is mert a nagyobbik fiam a Milumilt itta végig! A Babylove tényleg nagyon jó viszont úgy vettem észre már nem laktatja annyira, ezért gondoltam 2-re váltani!
2014. febr. 23. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos
2014. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lcs ***** válasza:
szerintem akkor nézd meg a két tápi összetételét miben különbözik, mi mennyire tér el, és kérdezd meg a gyerekdokit, hogy ez így okozhat e gondot a babónak, és akkor tuti nem teszel kárt vele :)
2014. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!