Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy banán, egy narancs, két...

Egy banán, egy narancs, két tál halászlé,8 db diétás keksz? Ez diétás napi menünek számít?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

A banán és a narancs nem a legjobb a cukor miatt ,Adiétás keksz a szénhidrát miatt,a halászlé ok.Tehát nem valami fényes sztem.Igy csak éhes leszel de nem fogysz.


Azért kitartást a diétádhoz.

2011. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Narancsot lehet bőven enni, banánt és szőlőt nem kellene, azok a hizlaló gyümölcsök.
2011. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez így magában nem volt túl sok?Nem ettem semmit,ami sok kalóriát tartalmazna.
2011. febr. 22. 23:07
 4/6 anonim válasza:
100%
Miért koplal mindenki? Sportoljatok! Akkor az evésen se kell görcsölni...
2011. febr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
84%

Szia!

Azt javaslom ne a kalóriákkal foglalkozz első sorban hanem a szénhidrát mennyiségével,az hizlal, és egészségtelen. A tésztákat, kenyeret, sütiket kell sürgősen elfelejteni, vagy legalább is drasztikusan lecsökkenteni,a diéta elején mindenképpen. De ne koplalj az sem tesz jót. A tested később emlékezni fog a koplalós napokra és csak még többet szedsz vissza.

[link]

Ez egy elég jó táblázat arról hogy miben mennyi szénhidrát,és kalória van. A cukorról kellene ég lemondani szinte teljesen, mivel az csaknem 100% szénhidrát. Húst és zöldségeket viszont szinte korlátok nélkül ehetsz, azok hizlalnak a legkevésbé. A gyümölcsök közül a banán vagy a szőlő és az egyéb ilyen édesebbek nem túl jók, sok gyümölcscukrot tartalmaznak, viszont legalább azt gyorsan le tudja bontani a szervezeted, a gabonafélékkel szemben. Szóval hús meg zöldségek, meg egy kis gyümölcs, almából mondjuk sokat is lehet, még a narancs is elfogatható. Ha mindenképp édességre vágysz akkor a 60-70% feletti étcsokit tudom ajánlani, az kevés cukrot tartalmaz. A diétás kekszet meg el kell felejteni, az nem diétás, a liszt hizlal, az hogy nem cukorral készült nem sokat segít rajta, ez max. a diétás fagyinál jön be. Egyébként én is ezzel a módszerrel fogytam, pedig elég nehezen fogyós vagyok, ha esetleg sportolsz is mellé az még jobb, ha nem vagy nagy mozgós tipus, mint én, akkor hullahoppozz, azt lehet bent csinálni,és nem is olyan megterhelő.

2011. febr. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg azt sem árt figyelni, hogy a szervezet nem éhezhet, mert akkor kétségbeesetten tartalékolni kezd. Ha szemetet eszel (mint pl. a diétás keksz), abban nincs vitamin, ásványi anyag, fehérje - a szervezetednek ezekre van szüksége, ezek nélkül éhezik.

Ha le akarsz fogyni, olyan alacsony kalóriatartalmú ételeket kell enned, amikben ezek nagy mennyiségben vannak. 1 narancs az lósz*ar, nem vitamin. A halászlé jó a fehérje miatt, ha legalább 2 szelet halat is ettél bele.

Amit csináltál, az nem "diétás", hanem koplalás. Ettől lefogyni nem lehet, csak megbetegedni, hiába kevés.


És minek 8 db kekszet benyomni? 1-2 db miért nem volt elég? Helyette ehettél volna valami normálisat.

2011. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!