Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Alma és banán.3-4 hétig csak...

Alma és banán.3-4 hétig csak ezeket kapná. Nem lesz baja tőle a 6 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Anyatej helyett kapná az almát meg a banánt? Nem szoptathatnád 3 hétig? Ez nekem elég furcsa. Hogy jutna akkor hozzá az elegendő folyadékmennyiséghez? Meg úgy tudom, bármilyen betegség esetén jó az anyatej, mert ellenanyagokat tartalmaz, amik segítenek leküzdeni a betegséget. Ezen kívül a legkönnyebben és leggyorsabban emészthető étel.
2014. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Daedalonett kúpot nem írt fel???
2014. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én biztosan csak szoptatnám.

A hozzátáplálást nem kőbevésetten kell hathósqn kezdeni. Ha beteg, várni kell. Én megkérdeznék másik orvost. Ne a banánnal akarja gyógyítani a hasmenését. Glutént semmiképoen nem adnék még, de akkor sem ht.kekszet.

2014. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Bocs, lehet rosszul fogalmaztam. Marad anyatejes baba, mellette kapja napi 1 alkalommal az almát vagy banánt. Ezek csak arra szolgálnának, hogy ne legyen folyós a széklete.

Van deadalonetta kúpunk, de nem kell neki, mert hányni szerencsére ritkán szokott, eddig csak 3x fordult elő.

2014. ápr. 10. 09:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez már mindjárt máshogy hangzik :-) Csináld így nyugodtan, az alma és banán is hasfogó. 6 hónaposnak semmi baja nem lesz, ha hetekig a napi egy evésnél mindig azt adod. A hozzátáplálás folytatására ráérsz, ha teljesen meggyógyult.
2014. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!