Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tápszer? De hogyan és mikor?

Tápszer? De hogyan és mikor?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a babám, már 5 és fél hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást. Annyira jól ment, hogy most már eszik tízórait, ebédet, uzsonnát, estére meg tejpépet.. Eddig anyatejes volt. Most már oda jutottunk, hogy csak reggel és este valamint napközben elalvásokhoz szopizik.. észrevettem, hogy utóbbi időben fogy a tejem. És elszeretném kezdeni a tápi-t, de nem akarja elfogadni. Mit csináljak? volt valaki így? ha van ötletetek, kérlek írjatok!

2014. ápr. 10. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csoda hiszen az anyatej sokkal finomabb számukra! Próbáld meg a humana baby fitt banános izű tápiját! Barátnőm is így járt de a banánosat elfogadta de mivel a banán székletfogó,így adj friss narancs levet vagy adj napközben őszibarackot! :-) 7hónapos fiú anyukája
2014. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen.. kipróbáljuk akkor mi is a humanat, remélem bejön :)
2014. ápr. 11. 07:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi! Te miből próbáltad adni? Cumisüveg, ivópohár, csőrös valami? Én is lassan ebben a cipőben járok és nem tudom, hogy az ivópohár miatt, vagy a tápszer íze miatt nem eszi/issza.
2014. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!