Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kisfiam megunta a Baby Fit+...

Kisfiam megunta a Baby Fit+ tápszert, mit adhatnék Neki?

Figyelt kérdés
Eleinte természetesen HA-t kapott, aztán eltolta magától. Utána írta fel a doki kérésemre a fentit. Viszont ebből is egyre kevesebbet hajlandó enni (de már hozzátáplálok szilárdat is, 6 hós). Ha jól tudom ennyi idősen még bőven kellene napi 5-600 ml tápszert ennie... tanácstalan vagyok milyen tápszert adhatnék a kis válogatósomnak. Segítsetek kérlek!

2014. ápr. 3. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejpépet adj neki,azzal is biztosíthatod neki a napi szükséges tejalapú étkezést! Vagy simán válts natúr ízű tápra.
2014. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi. Akkor a tejpéppel kiválthatom a tápszert? Mert tejpépet kap napi 1x, bár úgy olvastam abból kaphatna 2x is. És abból persze nem gond Neki 200 grammal megenni...
2014. ápr. 3. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért reggel jó lenne ha tápszert inna! De igen, válts ki tejpéppel tápszert. Viszont megpróbálhatnád a natúr tápszert, hátha jobban izlene mint az állandó banános íz :-)
2014. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Vettem ismét sima HA-s tápszert (csak már a 2-est), így most van sima is banános is...kap tejpépet, meg más szilárdat is. Nagyon köszi még egyszer a segítséget!
2014. ápr. 4. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fiam 7hónapos ez az étrendje;

Reggeli tápszer

Tízórai gyümölcs

Ebéd húsos főzelék

Uzsonna tejpép

Vacsora tápszer. Néha adok még vacsi utáni órákban neki késő este ha fent vagyok még tápszert,de ez nem fontos mert az 5.étkezése enélkül is meg van! Enyém sem díjazza már sajnos a tápszert,minden mást szívesen eszik! De ha pl.a fiam csak 100milit evett a tápból akkor adok még neki 100mili tejpépet amit szívesen megeszik :-). Örülök hogy segíthettem! Eslő voltam.

2014. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!