Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3éves múlt kislányom, eddig...

3éves múlt kislányom, eddig mindent meg tudtunk beszélni, szépen el is aludt, de kb. egy hónapja valami katasztrófa!? Újra úgy sír, mint csecsemő korában, hogy nem akar aludni esténként. Tehetetlenek vagyunk, mit csináljunk? Már nem bírom idegekkel.

Figyelt kérdés

Egy óra is elmegy ezzel a anya énekelj még egyet,mese,pisilni kell...stb.

5 hónapos terhes vagyok,félek mi lesz ha a kicsi megszületik.



#hiszti #sír #sokat nyafog
2013. júl. 7. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem elég fáradt még, mikor le akarod fektetni. Az én lányom (3 éves) és pont ugyanilyen, ha még nem elég fáradt ahhoz, hogy kidőljön és aludjon. Nálunk is porondon van a pisilni kell...kakilni kell... szomjas vagyok...éhes vagyok...anya mondj még egy mesét...meg még egyet.. meg még egyet...játszunk a pónikkal...anya én veled alszok...anya megint pisilni kell.. stb.. :D Próbáld kicsit később fektetni, vagy délután aludjon kevesebbet. Vagy ha nem ez a gond, akkor rakd ágyba, mondj neki mesét, stb, amit szoktatok este, villany lekapcs és hagyjad... El kell aludnia egyedül! Ha megszületik a pici nem lesz ennyi időd a nagyra sajnos, főleg nem az altatásra, amikor te is hulla fáradt leszel és csak arra vársz, hogy végre aludhass pár órát te is..
2013. júl. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom is ilyen pedig nem alszik délután este fél8kor fekszik le és ö is pisilni kell ,még kakaot kérek játszik el van hogy csak 1x jön ki a szobábol ,van hogy 10x is ésvolt olyan is hogy csak akor aludt el amikor mi is elmentünk aludni adig ki-be járkált minden féle indokal .
2013. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap leraktam(pisi,mese,ének..stb.után)aztán őrült hiszti,kb.20perc múlva aludt el.kipróbáljuk így"letörni"a szarvait,majd ma vagy pár nap után kiderül.nagyon rossz volt,de sztem is tesó érkezés előtt kellene lenevelni.majd megírom sikerült-e;)
2013. júl. 8. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült? :D
2021. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!