Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi idős volt a gyereked,...

Mennyi idős volt a gyereked, amikor először adtál neki füstölt húsárut (kolbászt, sonkát, töpörtyűt, szalonnát stb. )? Ízlett neki?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
anyatej helyett szalonnát kapott, illetve szalonna zsirt... nagyon szereti, reggelire kis hurka-kolbász, zsirral locsolva (persze nem sok!) kis kovászos uborka, jajj nagyon szereti!
2014. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
14 honapos mult de mar adok neki. Tepertot nem adtam meg neki, meg szalonnat sem, de kolbaszt mar evett, de annak is lehuztam a hejat, sonkat meg mar eleg regota kap. De etelekbe pl turostesztaba piritok szalonnat avgy ilyesmibe nem szedem ki megeszi. :-) hajra le lehet pontozni erte. :-)
2014. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem pontosan, de 14 hónap körül szedte el először szerintem a tányéromról a szalonna kockákat. Most 2,5 éves, undorodott mindig a gyümölcstől, máig kihányja, ha a szájába kerül, de a kolbászt, húst, szalámit, szalonnát imádja :)
2014. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1éves a kislányom és már adogatok neki sonkát már 9hónapos korától kapja és imádja jó vékonyra össze kockázom neki és saját maga meg eszegeti a tányérról. töpörtyűt még nem adtam neki de ha veszek akkor meg fogom kínálni vele. szalonnát majd vasárnap kap mert akkor hozzák :)
2014. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. ápr. 17. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmivel sem rosszabb, mint amikor a 8 hónaposnak parizert adnak meg ócska virslit... Hajrá, házi húsáru :)
2014. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!