Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » üveges bébiétel-és házi...

üveges bébiétel-és házi egybekeverve-próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
sajnos sütőtököt nem raktam el a mélyhűtőbe-de nem hgynám ki az étrendből.vettem üvegeset-et keverném az általam főzötthöz.
2014. ápr. 16. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

én szoktam ilyet csinálni!

Sütőtököt én ugyan tettem el a mélyhűtőbe, de sajnos már elfogyott, így én is vettem üvegeset, mert nagyon szereti a babám.

Egyébként én legfőképp a gyümölcsökkel csinálom ezt. Vagyis almát, meggyet, szilvát, banánt, körtét tudok neki adni frisset (illetve fagyasztottat), de hogy változatosabb legyen, szoktam venni bébiételben őszit, erdei gyümölcsöt, mangót stb. Ezeket két napra elosztva adom hozzá, az itthon levő egyéb gyümölcshöz.

Szerintem ezzel nincs semmi baj.

2014. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2014. ápr. 16. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet csinálni.

Meg még a sima zöldborsóshoz szoktam husit, krumplit csinálni.

Simán összekeverheted. :)

2014. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!