Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan váltsak ki étkezést,...

Hogyan váltsak ki étkezést, ha össze-vissza eszik?

Figyelt kérdés
Igèny szerint szopizik, nincs túl fix napirendje. Nem eszik idõre. Hogy etessem így?
2014. ápr. 24. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanabban az időben mindig, gondolom az alvás már kb. beállt. Nekünk pont a hozzátápi segített kialakítani a napirendet!
2014. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy a 10 és dél közti szopit váltottam ki először egy kis csümölccsel, majd az esti fürdetés utánit egy kis tejpéppel. Amikor a húst kezdtem, akkor azt mindig dél körül kapta, a többi pedig maradt. Persze eleinte mindig ment a szopi a gyümölcs után is... aztán szép lassan elhagytuk :)
2014. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is a hozzátáplálás hozott rendet és rutint az életünkbe. Mi először az uzsonnát váltottuk ki tejpépre. Aztán jött a tízórai, de azt nem váltottuk ki egyszerre, kapott gyümölcsöt, aztán utána még tápszert. Ezt követte az ebéd kiváltása, aztán utána bevezettük a babakekszet, és azzal már elég laktató lett a tízórai gyümölcs. A fiam tápszeres volt, de így sem volt napirendünk, amíg csak tápszert ivott, mert igény szerint kapta azt is. Amint kiváltottuk az uzsonnát, utána fixáltuk a fürdés időpontját is, előtte mindig a délutáni felkeléstől, evéstől tettük függővé, nagy hiba volt, de amikor már az is fixxé vált, utána sokkal könnyebbé vált minden, előbb elaludt este, lett napirend.
2014. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én elöbb napirendet alakitanék ki-egy ekkora babának már kellene szerintem-utána ehhez igazitanám.én is az uzsonnával kezdeném.egyébként ez csak pár kanál az elején,ha még nem kezdted el-és csak később jutunk el az étkezés kiváltásáig
2014. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemrég kezdtük az evést. Tízóraira almapépet kap egy hete. De ma pl. úgy döntött evés helyett alszik. Teljesen átaludta a tízórai idejét. Vannak napok, amikor minden a "terv" szerint halad, de a mai nap maga az őskáosz. Ilyenkor mi van? Ebédelje a tízórait? Vagy hagyjuk ki az almát?
2014. ápr. 24. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!