Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 hónaposan kezdjem a hozzátáp...

3 hónaposan kezdjem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
a babám nem nagyon akar hízni, havi 100-150g. nem fogad el hozzátáplálást sem anyatejet, sem tápszert. próbáltuk a kanalat és az poharat is többször, de kilöki. viszont arra gondoltam, hogy a tejpépet elkezdeném, hátha nem tudja olyan könnyen kitolni. más ötletem nincs..

2014. ápr. 25. 14:28
1 2
 11/13 gabszem ***** válasza:
szerintem elkezdheted. akár főzelékeket is. hátha vevő lesz rá. krumpli, alma, répa, barack, sütőtök
2014. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Nálunk egy hónaposan derült ki a fertőzés vizeletvizsgálatból. Elég csúnya baktérium tenyészett ki. Eszembe nem jutott volna, hogy az étvágytalanság húgyúti fertőzést jelenthet. Úgyhogy szerintem beszélj az orvossal mielőtt neki állsz a házi praktikáknak.

2014. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ez a vashiány sanszos, mert terhesen is vashiányos voltam, de szülés után nagyon durván. doki még nem küldi sehova, most megfigyel

köszönöm mindenkinek, természetesen mennek a zöld pacsik

2014. ápr. 25. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!