Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Amióta Hipp üveges bébiételt...

Amióta Hipp üveges bébiételt eszik a lányom, sokat bukik. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

A dédihez mentünk egy hétre húsvétozni, s úgy döntöttünk, hogy nem forgatjuk fel a házat így húsvétkor a bébikaja készítéssel, így az ott töltött idő alatt Hipp bébiételeket kap. Most volt akciós a Rossmann-ban és a Brendonban, így betankoltunk. Ezelőtt még csak az én főztömet ette, így utazás előtt adtam neki pár napig, s nem volt gond vele, bukott egyszer, de előfordul néha.

Most 9 hónapos a lányom -lassan 10-, s olyan ételeket vettünk, amik 4, 5, 6, 7, 8 hónapos kortól adhatóak. Azóta sokat bukik, tegnap már reggeltől estig, úgyhogy most, hogy itthon vagyunk, félreteszem a bébikaját, s főzök megint én neki.

A másik problémám, hogy a hátán kiütéses is lett, s nem tudom, hogy mitől. Nem kapott ezen kívül mást, csak egy Hipp-es rizskorongot.

Amúgy épp egy hónapja, hogy elhagyta a bukás, amióta felül magától. S azon gondolkoztam, hogy vennénk akciókban még ilyen kajákat, hogy könnyebbé tegyem az életemet, de így nem merem.

Szerintetek nem bírja a Hipp-et? Más is járt így?



2014. ápr. 25. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

egyértelműen allergiás valamelyik összetevőre

próbáld megtudni mi lehet az

2014. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magától a bébiételtől nem kéne buknia. vsz. tényleg valami allergia, vagy esetleg reflux is lehet.
2014. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányunk nagyon bukós volt, amíg csak tápszert kapott, de a bébiételtől nem bukott. Az elején szinte csak Hipp-et kapott, de már kap másfélét is és nem látok különbséget ezen a téren.
2014. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy hónapja nem bukik a kicsi, csak mióta kapta ezt a bolti üveges kaját.
2014. ápr. 25. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valamelyik összetevőre allergiás..

Nem feltétlenül a Hipp miatt vann, csak abban pont benne van,valőszínüleg olyan, amit te nem hasznaltál.

Nézd meg az összetevőket.

Mindegyik fajtától bukik?

Nézd meg mi a közös.. Amit te nem raktal a magad által főzöttbe..

Vegyél más fajta bébiételt, amiben az ugyanúgy megvan, ha attól is bukik, akkor megvan mire allergiás, vagy mit nem bír MÉG a gyomra

2014. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!