Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha kiváltok egy étkezést, a...

Ananke kérdése:

Ha kiváltok egy étkezést, a csak anya tejes fél éves babámnál, akkor abból a ciciből, amelyikből evett volna, le kell fejni a tejet?

Figyelt kérdés
Meg még az is érdekel,hogy olvastam,hogy akkor adjam neki a gyümit amikor a szopizás ideje lenne,így tudok ki váltani.Hát próbáltam,de így nem kellett neki,csak a cici.Előtte fél órával elfogadja,és utána szopizik rá.Hagyjam vagy mit csináljak?
2014. máj. 2. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, persze. Biztos szoptatás idejében már türelmetlen hozzá. Majd jobban megy neki a kanalas evés, és elhagyja a cicit. Nem kell lefejni a kihagyott mellből a tejet, csak a következő evésnél abból adj neki.
2014. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2014. máj. 2. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Bízd a babádra, szerintem jól csinálja. :) Nem kell fejni, így tud a tejtermelés az igényekhez igazodni. Ha lefejed, "becsapod" magad, és akkor mindig fejheted...
2014. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes ez,mert első fiamnál így működött.Cici helyett szilárdat kapott,simán kiváltottam az étkezéseket,viszont 2. fiam ezt nem engedte...valahogy úgy volt mint nálatok,hogy kapott szilárdat,aztán szopizott.Így elég sokáig megmaradt napi 4 szopi legalább,aztán mikor nagyobb lett már nem volt gond,elhagytuk.

Ha elhagyod a szopit nem kell fejni,csak abból etess legközelebb.Ha lefejed akkor nem kezd el hozzászokni a tested,hogy kevesebb mennyiség kell és csak termel.A cél ugye az lenne,hogy folyamatosan ki legyenek váltva a szopik és ez ne okozzon gondot.Ha nem fejsz,akkor gond nélkül tudsz majd átállni.

2014. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az én kis drágám még 6-szor eszik egy nap,4 óránként.Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 2. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!