Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Használ-e valaki bébiétel...

Használ-e valaki bébiétel készítőt? Melyiket? Hol és mennyiért vette? Ha igen, mennyire jó? Megéri-e venni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, én használtam és a legjobb döntés volt megvenni (bár nem volt nagyon olcsó- a kisfiam már kiscsoportos ovis, 3 éve vettem kb, de mintha új lenne- akkor kb. 22-23 eFt volt egy akcióban).

Ez a készülék:



[link]


Villámgyorsan, könnyen, tisztán lehet vele dolgozni és megnyugtatott az a tudat, hogy én készítettem az ételt, amihez láttam, én vásároltam az alapanyagot, én tisztítottam, válogattam stb. és tudom, hogy mit eszik a baba.


Sok funkciója van, sterilizál, aprít, pürésít, melegít, olvaszt stb. Emellé nem is kell semmi más eszköz, még mikrós sterilizáló sem (bár az pont volt).


Nagyon ajánlom, nekünk bejött, de már kinőttünk belőle sajnos, csak a helyet foglalja.

Szép napot.

2014. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy botmixer pont elég.
2014. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

biztos jó, de egy sima fazék és botmixernél mitől tud többet?

Én sima botmixert használtam meg egy kicsi fazekat.

2014. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 1. válaszoló vagyok.

Szerintem hasznos, szép, gyors- örülök, hogy megvehettük.

A botmixer nem tud párolni, nem tud sterilizálni, nem tud fagyasztott kaját kiolvasztani sem (mindezt 1-2 perc alatt).

Igen, tudom, van mikró (nálunk ezt kevésbé ajánlotta újszülöttnek is kisgyermeknek a gyermekorvos és a védőnő), van ecetes fazék kifőzni, van melegvizes másik kis fazék melegíteni, van külön vágódeszka stb-stb- egy szatyornyi másik felszerelés.


Ebben nekem az volt a jó és kényelmes, hogy minden egyben volt, nem kell szétpakolni a konyhát, nem kell olyan eszközt használni, amivel mást is szoktam csinálni, a botmixer pedig (biztosan edénye és a háziasszony ügyessége is válogatja) de nekem szétfröcsögne- a hanghatásról nem is beszélve- ezt pedig tudtam intézni nagyobb zaj nélkül akár az alvó baba mellett is :)

Az elkészült ételt a gép saját tárolójában higiénikusa lehet azonnal hűtőbe is tenni vagy a babát megetetni belőle, nem kell 5ször átöntögetni, mosogatni sem.


Hely és időtakarékos.

Van akinek ez jön be, van, akinek a fazekazás- kinek mi tetszik, kinek mire van ideje, kinek mit bír el a pénztárcája stb.

2014. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!