Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kisbabad kedvenc főzeléke?...

Kisbabad kedvenc főzeléke? Hogy készíted es mennyit eszik egy étkezés alkalmaval?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Tökfőzelék :) Hagymát pirítok,bele reszelt tök ,kapor és felöntöm vízzel összefőzőm.pici só és behabarom. imádja :) néha egy kis főtt krumplit is teszek bele neki vagy husit. bár ő már 11 hós. Nem tudom kérdező te babád mekkora ,de ezt mondjuk már ugy 9 hónapos körül kapta. De a spenótot is nagyon szereti ugy elkészitve ahogy mi esszük csak minimális sóval. Ugy 200-300ml-t eszik meg ezekből.
2014. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is a tökfőzelék a menő. :D

Kis kaporral,krumplival, meg husival, néha tojással.

Én is úgy készítem, ahogy az első is írta.

2014. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cukkini főzelék. Kevés vízben puhára főzöm pici só és pici cukor(tényleg nem sok) és behabarom. Lehet hozzá adni reszelt sajtot, főtt krumplit, húst..tojást.
2014. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!