Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik igény szerint szoptattak,...

Akik igény szerint szoptattak, azoknál hogy alakut az étkezés kiváltása, ha nem mindig ugyan abban az időben szopizott a baba?

Figyelt kérdés
A kiváltott étkezések beálltak fix időpontra?
2014. febr. 10. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam igény szerint szopizott nagyon sokáig. Mi az ebédet váltottuk ki először, aztán később az uzsonnát, majd a vacsi és reggeli jött utoljára. Ezek az étkezések mellett továbbra is igény szerint szopott. Leginkább úgy mondanám, hogy össze-vissza.. De a kiváltott étkezések kb. ugyanabban az időpontban voltak minden nap.
2014. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még annyit kérdeznék, hogy ha 11-12 körül alszik el és kb 13-14 körül ébred, akkor az alvás után legyen az ebéd? Azt kéne előszőr kiváltani? Egy étkezés kiváltása után mennyi idővel jön a következő?
2014. febr. 10. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én alvás előtt adnám neki így, mivel akkor később az uzsonnát délután oda bírod neki adni és nem lesz túl közel egymáshoz az ebéd-uzsi-vacsi:)
2014. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja megint első vagyok, meg utolsó.:D Elfelejtettem, kb. 3-3,5 óra van ez evések között. Nálunk legalábbis így volt, meg van mai napig is. 16 hós a fiam.
2014. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy utánna , mert 8.30-9 körül ébred és szopizás közben alszik be. Vagy nem lenne túk közel a reggeli és az ebéd, ha 11 körül enne?
2014. febr. 10. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld akkor meg alvás után, és kis idő múlva úgyis változni fog, hogy mikor alszik el, hosszabb lesz az ébrenléti ideje, akkor tudod majd korrigálni kicsit az időpontokat.
2014. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 10. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!