Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért nem eszi meg a főzelékek...

Crissty kérdése:

Miért nem eszi meg a főzelékeket, csak darabosan a zöldséget?

Figyelt kérdés
10 hónapos, reggelire meg vacsira már rendesen eszik kenyeret, kiflit, zsemlét, felvágottat, sajtot, uzsira, tízóraira megy a gyümölcs, de ebédre nem eszik mást mint sárga, fehérrépát, de csak főzve, egy darabban husival, ha próbálom vmivel keverni, pépesíteni, már nem eszi meg. nem eszi meg a krumplit, ma próbáltam a tésztát azt sem. Eddig próbáltam a spenótot, sóskát. Borsót, sütőtököt meg a céklát egyszer egyszer megette. Van vmi ötletetek, tanácsotok, mindent szívesen fogadok. Amúgy még szopizik.
2014. máj. 7. 14:07
 1/3 Julie S ***** válasza:
Add neki darabosan akkor. Tobbfelet is, hadd ismerkedjen a zoldsegekkel, hadd csocsalgassa oket. Sokkal gusztabbak ugy, mint pepesitve. :)
2014. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy megeszi a darabos zöldsèget. Úgy látszik nem szereti a fözeléket, sok gyerek nem szereti... Ès sokkal nehezebb velük megetetni a söldsèget rendesen mint a pèpes finom fözelèket... Szerintem te elönyben vagy, nem tudom mièrt vèled problèmànak ezt?
2014. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. máj. 8. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!