Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás kezdetén ti...

Hozzátáplálás kezdetén ti raktatok el előre készített gyümölcspépeket, stb?

Figyelt kérdés

Lassan neki állok hozzátáplálni a lányom. Most megyünk bele a gyümölcsszezonba, így lesz a piacon kínálat.

Szerintetek rakjak el télire majd szilvát, banánt, stb?


2014. máj. 7. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Addigra már mindent ehet majd, így citromot, narancsot, banánt stb. is. Én amúgy babától függetlenül teszek el szilvaszörpöt, almaszörpöt, barack lekvárt, fagyasztóba epret, szilvát, meggyet, cseresznyét, szilvás gombócot, szedret stb. (megmosva) télen csak kikapom a fagyasztóból és megy a levesbe, eperturmixba, kompótba stb. Szóval igen tegyél el! :D
2014. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehetsz el gyünölcöst beföttnek, levárnak, vagy lefagyaszthatod öket, de ne babapép formájában, hanem gyümölcsként. Amikor ugyanis odakerülne a sor, addigra a baba nem valószinü, hogy éppen abban a formában/összetételben enné, ahogy elkészítetted, a gyümölcsböl meg vármit tudsz akkor csinálni.
2014. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Banánt? :) Az télen is van.

Én pl sütőtököt raktam el amikor szezonja volt. Megsütöttem, kiszedtem a húsát, pürésítettem és lefagyasztottam. Ha pl ősszel kezdtük volna a hozzátáplálást, akkor biztosan teszek el friss gyümölcsöket, barackot, szilvát, meggyet, stb. De a kisfiam októberi, így pont tavasszal és nyáron vezettük az ízeket, így nem kellett.

2014. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!