Miért nem eszik?

Figyelt kérdés
9 hós kislányom hetek óta fogzik, egyszerre több is jön. Közben beteg is lett, hát miért ne, így kellett a gyógyszer.De már ez előtt elkezdte elutasítani a kaját, most már vizet, és egyéb folyadékot is alíg tudok neki beadni( fecskendővel, erőszakkal) így csak az a kevés anyatej marad, amit szopik, de ez már az egyéb kaja mellett is épp h elég volt neki!1 hete nem evett, 2 orvosnál voltunk, de semmit nem mondanak, csak azt, h amíg van vizelet a pelusban, addig nem szárad ki!De az is egyre kevesebb....!30 dekát fogyott, és nekem ezt kell idegekkel kibírnom, és néznem, h nem tudom megetetni, és h elvegetál...!A kedve egyébként jó!Csak az én idegeim mondták fel a szolgálatot..!Mennyire normális ez?? Ennyire lehet elutasító a fogzástól? Aki járt már így, segítsen!Köszönöm

2014. máj. 23. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kis tapszerrel nem próbalkozol? jobb mint a semmi ha nincs sok tejed
2014. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, persze, fagyasztott tejem is van elég.....!Semmi nem érhet a szájához, ha már közelítünk, megfeszül, és dobálja magát!Nem a kajával van baja, hanem, h hozzá akarunk érni a szájához, fogához???Néha cumiból és kispohárból pár korty vizet iszik, mert szomjas!
2014. máj. 23. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Szegenykem :( Egyebkent mi is jartunk igy mikor 9 hos volt, bar nem volt ennyire durva a helyzet, azert eszegetett, de foleg a tejcsi kellett neki. De tudod mit vettem eszre par nap utan, hogy sokkal tobb tejem lett. Sokat szopott, fokozta a tejtermelest. Tedd cicire amilyen gyakran csak tudod
2014. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is volt ilyen, csak a cici kellett, semmi de semmi más az égvilágon, pedig akkor már bőven evett főzeléket, bébiételeket, gyümölcsöt, kenyeret stb., ha csak meglátta a kanalat a kezemben már ordított, még csak közelednem sem kellett vele, úgy voltam vele, miután már nekem is kihullott a hajam az idegtől, hogy jó akkor szopizzon, majd eszik amikor akar, kb. egy hétig tartott ez az állapot és utána már azért üvöltött, ha nem adtunk neki abból a kajából, amit éppen mi ettünk a férjemmel, szóval egyetértek az előttem szólóval, szoptasd amennyiszer csak tudod, túljuttok ezen az időszakon is, kitartást :)
2014. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Reménykedek, h elmúlik....szoptatom, és sűrűn kínálom vízzel, anyatejjel és tápival is cumiból....! Ma mintha kicsit többet vett volna el, kemény 50 ml anyatejet meg is ivott, két evés között!:)Remélem, h elmúlik, de most olyan reménytelennek tűnik a helyzet, attól félek, h amíg a foga át nem tör, így marad..az meg lehet h több hét!Szegénykém el fog fogyni, nincs már bőven anyatejem, h mindig fullra szopizza magát! Mert csak a ciciből az igazi neki is! Küzdünk tovább, remélem nincs mögötte komoly baj!
2014. máj. 23. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Evés elött nem próbáltad a dologélt?
2014. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Evés előtt egy adag Nurofen szerintem jobb. Bár tartok tőle hogy ezeket már próbáltad.
2014. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A helyzetünk hasonló, anestetica ecsetelőt használunk étkezések előtt, a teljes elutasításkor a kezébe adtam a kaját, a tálat is, onnan először csak pár falatot evett, azután(mivel éhes volt) rá kapott. Keveset, de azért eszik a saját kezéből főleg. Azt hiszik ez játék, nem érzik, hogy görcsölünk a dolgon és szépen lassan minden megy ismét. Ha kint van a fogacska, eszik mint a gép.Kitartás.
2014. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Ugyan ezt csinálom, magától eszik, ami bemegy....:)kevés, és most újból jobban gyötri a foga!Már hete ez van, egyszer majd csak kibújik!:)

2014. jún. 3. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindent ügyesen, jól csinálsz. Biztosan megoldódik a gond, ha kibújik a fogacska. Addig is kitartás!
2014. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!