Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem korai 3 étkezés kiváltása?

Nem korai 3 étkezés kiváltása?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5,5 hónapos, 3,5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. 5 hónapos korára ki lett váltva 3 étkezés. Nem volt túl korai? A gond az, h mióta szilárdat étkezik, annál gyakrabban kér enni, napi 5x és éjszaka is, attól függően, h mikor evett este. Nincsenek fix időpontjai, attól függ, h mikor kel reggel vagy, h mennyit alszik napközben. Plusz még msot megzavarta a fogzás is. Mennyiségben megeszik egy üvegnyit vagy ha én készitem, akkor egy kis tálkányit. Tápszerből megeszik 250 ml-t
2014. jún. 11. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem korai. De itatod is? Lehet, h csak szomjas, amikor ugy erzed, enni ker.
2014. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden kiváltott étkezés után kap inni, és azon felül is. Ebben e hőségben meg pláne
2014. jún. 11. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sem korai,ha már 3,5 hósan kezdtétek a hozzátáplálást. Érdekes,amit írsz,nálunk pont fordítva volt,hogy amikor több étkezésre evett mást mint tápszert,akkor kezdett ritkábban enni. Most napi 5x eszik,minden evés után adok neki vizet,és ebben a melegben azon kívül is kínálom, meg is issza. Próbáld meg több folyadékkal kínálni. Vagy picit emelni az adagját evésnél.
2014. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg irhattok recepteket is h hogyan tegyem változatosabbá az étrendjét
2014. jún. 11. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé laktato az a 3 étkezés? Mondjuk a gyumolcsbe tehetnel darált kekszet,babapiskotat,minden főzelékbe krumplit/sinlacot. Ha így csinálod,jobb ötletem nincs :)
2014. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!