Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel tehetnám változatosabbá...

Mivel tehetnám változatosabbá az étrendjét?

Figyelt kérdés
Babám 5,5 hós és már 3 étkezés ki van váltva. Napi 5x eszik, ebből reggel és este 250 ml tápszer és éjszaka is kér enni. Szokott üveges bébiételt is kapni, mert sokat jónak találok, amiket én nem tdunék elkésziteni és én is főzök enki. De elég egyhangúnak tünik. Tizóraira és/vag uzsira gyümölcsöt vagy tejbegrizt kap, ebédre zöldséget
2014. jún. 11. 15:04
 1/3 A kérdező kommentje:
A gyümölcsöt babakekszzel kapja
2014. jún. 11. 15:08
 2/3 ivilicious ***** válasza:

Ezek szerintem nagyon jók, szerintem már simán adhatsz neki joghurtot, unokaöcsémmel,6 hónapos már etettem a cserpes joghurtot, eszi a krumplipürét is...húslevest is.szerintem sajtok is mehetnek, persze még csínján a zsíros,penészes,finomított,stb sajtokkal,de egy mozzarellát vagy feta sajtot már bedobhat szerintem :)


MIELŐTT, még megjönnének azok a kommentek,hogy "virsli, ketchup meg májkrém" -ne, kérlek ne ! :D

2014. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, amiket eszik, nekik nem kell még azért olyan változatos étrend. Húst is rakhatsz már neki bele. Tejterméket 8 hónapos korig nem szabad adni,nehogy adj sajtot, joghurtot, túrót, az még nagyon korai. Természetesen virsli és társai is nagyon koraiak még.
2014. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!