Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit eszik 7-8 hónapos babátok?

Mit eszik 7-8 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
A nap melyik szakában mit? Mikor kezdtétek a hozzátáplálást? Cicizik még?
2014. júl. 8. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

3,5 hós kora óta tápláljuk hozzá (orvosi tanácsra). Ő szinte egyáltalán nem cicizett, tápszeres.

Eszik almát,sütőtököt, borsót,őszi-és sárgabarackot,szilvát, gesztenyét, tésztát (durum tészta),paradicsomos dolgokat, csirkehusit,répát.még tuti kihagytam valamit :)

8 hós most.

2014. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyatejes, szopizik meg, mar csak reggel 6-kor es este 8-kor. 4hosan kezdtuk a gyumit, 5hosan a fozit.

Reggeli: cici

Tizorai: gyumi + gabonapehely (alma, korte, banan, barack)

Ebed: husis fozelek (edesburgonya, burgonya, rizs, cekla, repa, zeller, avokado, tok, cukkini, padlizsan, brokkoli, karfiol, borso...)

Uzsi: gyumi

Vacsi: fozi + cici

2014. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tápszeres Lassan 7 hónapos.


3 hónapos korától kezdtem neki adni a gyümölcsöket. Mostmár mindent eszik.Kivéve a káposzta, bab, gomba,és az őszibarack. Olyan Reggel 6 körül fel kel tápszert kap. vissza alszik ébred olyan 8-9 között alma-kekszel amit én készítek vagy bébiételt kap. azán 11-12 körül azt kap amit az nap főzök ma pl: gulyásleves, délután kapja a másodikat tökfőzelék fasirttal. Este jó éjt papit szokott kapni vagy tejbegrizt vagy valami könnyűt össze ütök neki. rá egy pici tápszer. Ennnyi. Jó gyomor mindent el bír :))

2014. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!