Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit és mikor eszik a 7 hónapos...

Mendez kérdése:

Mit és mikor eszik a 7 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Még szoptatom kislányomat, de már egyre több étellel megismerkedtünk. Szeretném tudni, hogy az anyatejen kívül mikor etetitek a babátokat rendes étellel (délelőtt, délben, délután, este), és melyik napszakban mit adtok neki.

Köszönöm


2014. júl. 16. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

7.5 hónapos a kisfiam,nálunk így néz ki egy napja :

7 körül ébred, utána reggilre szopi

1/4 11-1/2 11 körül tízórai : tejpép gyümölccsel

1 - 1/2 2 körül ebéd : húsos főzelék

1/2 5 -5 körül uzsonna: gyümölcs egy kis gabonával

1/2 8 körül : szopi és tejpép

9- 1/2 10 körül alszik el, éjjel max. a cumijáért ébred 1-2 alkalommal

2014. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7.30-7.45 - Szopi

10.30-11.00 - Tejpép+gyümölcs

13.30-14.00 - Zöldséges, rizses, husis püré (sokféle kombinációban)+szopi

17.00-17.30 - Amit délben meghagy kaja, vagy gyümölcs +szopi

21.15 - Szopi

Éjjel nem ébred fel. 6 hónaposan kezdtük a kóstolgatást. 20-án lesz 8 hónapos.

2014. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Az én kislányom jövő héten lesz 7 hónapos, és néha úgy érzem, le vagyunk maradva...

Mi eddig még csak 1 étkezést tudtunk kiváltani, egyébként a gyümölcs, főzelék és tejpép mellett a szopizás is megmaradt.

2014. júl. 17. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Mint látod mi is csak a tízórait még, de nem is akartam egyszerre többet. Mikor elég sokat eszik a kislányom, akkor is megkínálom egy kis cicivel. Úgy vagyok vele, ha kell neki kell, ha nem, meg úgyse eszik. Eszik amennyi még jólesik. Szerintem nem vagy lemaradva.

2014. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Mi k.b 4.5 hónapos koràban kezdtük a kóstoltatást, de majd egy hónap eltetlt mire az uzsonnát kivàltottuk.az ebéd kiváltása se ment gyorsan. Már elmúlt fél éves, amikorra a délelőtti szopi helyèbe a tejpép vagy gyümölcs lépett. Este azért kap pépet is, mert kb. 5 hónapos kora óta nem elég az esti tejem.
2014. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!