Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel kell pótolni a folyadéko...

Piroska és a farkas kérdése:

Mivel kell pótolni a folyadékot 5-6 hónapos babánál ha kevés az anyatej?

Figyelt kérdés
Kislànyunk 3,5 hónapos, anyatejes. A tejet fejem, és úgyérzem, h " fogyóban van ". jelenleg 5x eszik egy nap. Ha kb 5 hónapos koràra csak 3 étkezésnyi tejet tudok produkàlni, akkor tàpszert kell adnom, v lehet azt is, h 2 étkezésre bébiételt- tejpépet - főzeléket kap, és plusszban egy kis babavizet ?
2014. júl. 19. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

milyen gyakran fejsz? prôbâld gyakrabban kifejni, hogy több termelődjön

fokozatosan lehet hozzátáplálni, de lényegében adhatsz neki bébikaját akkorra. eleinte kostoltatni utána tejcsit, fokozatosan helyettesíteni

2014. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3, 5 hosan nehogy bèbiètellel tömd. A babaviz meg a szomjàra jo de jóllakni nyilván nem fog. Szolj a gyerekorvosnak menjetek el, beszéljétek meg ès majd ő eldönti h kell e tápi.
2014. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit félreértettem, ugyh storno az előző. Ne foglalkozz azzal h mi lesz 5 hosan mert nem tudhatja senki. ha most elég akkor örülj neki, ha éhes marad akkor beszèlj a dokival.
2014. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehogy adnék bébiételt most! Jelenleg mèg a fagyasztónkban is van anyatej, tehât - màr amennyire ezt ki lehet szàmolni - 5 hónapos koràig a tartalékkal együtt azt hiszem, meg tudom oldani, h csak amyatej legyen. A kérdésem arra vonatkozott, h 5 hónapos kora utàn hogyan lehet megoldani,ha mãr nem elèg a tej.
2014. júl. 19. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Le leszek pontozva, de ez van azért elmondom. 2 hónapig gond nélkül szopizott, utána is volt tejem de nem kért csak keveset, nem hízott végül fogyni is kezdett, 3 féle tápszert, 5 féle cumisüveggel, próbáltam egyik sem kellett neki. 4 hónapos volt mikor elkezdtük a hozzátáplálást. Azokat úgy falta mint a kisangyal, kapott tejpépet (doki írja), Sinlacot (doki írja) és a normál ételeket folyamtosan vezettük be, folyadéknak forralt vizet kapott. (ahogy tápszeresnél szokták, ott is 4 hónaposan kezdik, nincs ebben semmi rossz) 1 éves mindent eszik, és szopizik is még reggele mindig, napközben és este változó, van hogy kéri van hogy nem. Soha nem volt beteg, még az orra sem folyt soha.
2014. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 vagyok: még az kimaradt, hogy a tápszer mellett még a szoptatós tea ívását, DM-ben vettem valami tejserkentő kapszulát is, vettem terhes vitamint is , napi 4-6 L ittam, folyamatos fejés (még éjszaka is elkezdtem fejni hát ha tényleg nincs elég tejem azért nem hízik), 10 féle kiskanállal próbáltam a tápszert belé lapátolni, fecskendőnk és csecsemő itató pohárral szintén.
2014. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le, köszönöm a vàlaszokat !
2014. júl. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!