Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának adtatok...

2 hónapos babának adtatok valami pótló folyadékot anyatej mellé? Pl. : tea víz.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno azt mondtak hogy nem kell. De kerdezz ra a vedonodnel. En nem adnek.
2010. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha csak anyatejes, akkor csak nagyon nagy melegben szokták javasolni pár korty víz adását két szopi között. Alapvetően viszont csak a tápszeres babáknak szoktak adni plusz folyadékot.
2010. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem adtam
2010. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne adj,fölösleges.De ha úgy gondolod mégis akarsz persze azzal sem okozol semmi bajt!Az én bébim a nagy melegben alig szopott de sajnos se teát se vizet nem fogadott el semmilyen eszközzel(kanál,pohár,c.üveg)
2010. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem adok neki.
2010. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

csak anyatejes babának NEM kell semmi az anyatej mellé, nagy melegben sem. ha szomjas, szoptasd gyakrabban. minden szoptatási szakértő ezt mondja. tévhit, hogy teáztatni kell, stb:

[link]

2010. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem adtam egyik gyerekemnek se.. igény szerint szoptattam, így ha épp szomjasak voltak, akkor is a cicire tettem őket... olyankor néhány korty elég volt nekik. Egyébként anyatejes babáknak elég a tej, hiszen az első rész hígabb, szomjoltó.
2010. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Én azért kíváncsi lennék arra, hogy ha valaki szomjas, akkor pár korty 36 fokos meleg tej oltja-e a szomját...
2010. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Azt kihagytam, hogy ÉDES meleg tej...
2010. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A csecsemők nem úgy "működnek" mint mi!Gondolom te sem kapod be a lábujjadat naponta mint ők:)Azért jeges kólát csak nem adhatunk neki,merthogy nekem az esik jól a melegben!:)
2010. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!