Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtál plusz folyadéko...

Mikortól adtál plusz folyadékot az anyatej mellett a nyár eleji születésű babádnak?

Figyelt kérdés

Mert abszolút nem tudom,hogy ilyenkor kell e?Már 6hónapos múlt(dec 2án) és eszik 4,5hónapos kora óta mást is.mára ott tarunk,hogy egy üveg gyümölcs,főzelék és tejpép.Ezek után nem közvetlenül,de szopizik.

Kellene már más folyadék is,mint anyatej?És mikor mennyit?


2010. dec. 13. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A tej folyadék, és mint folyadék, a szomj oltására kiválóan alkalmas.


Én csak 6 hónapos kotól táplálom hozzá a tavaszi babámat, a nyári kánikulában nem adtam neki vizet, viszont gyakrabban szoptattam. Azóta kínálom vízzel, hogy kap szilárdat is. Ha már kínálod főzelékkel, gyümölccsel, akkor kínálhatod vízzel is.

2010. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónapos lesz karácsonykor!Anyatejes,és 4 hónapos kora óta hozzátáplálom!És igen ,kell + folyadék!Legalább is a védőnő és a doki is ezt mondta!Így napi másfél deci vizet is megiszik!Folyamatosan kínálgatom napközben!
2010. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi,és miből?
2010. dec. 13. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok!Sima cumisüvegből,vagy a Mam-os itatópohárból,amelyik épp a kezembe akad.Erre gondolok:


[link]

2010. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!