Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás. Hogyan kezdjem...

Hozzátáplálás. Hogyan kezdjem el? Mikor lehet egy teljes szoptatást kiváltani? 5,5 hónapos, lassan el akarom kezdeni.

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Kezd egy kis lereszelt alma levevel , 2-3 kanál, majd bele egy kis reszelt alma, ezt 4-5 napig folyamatosan növelve az adagot. Lehet neki adni: szilva, barack,sárgarépa,burgonya,sütőtök. Gyümi be minden nap bele "kell" törni fel baba kekszet (fosfovit) a glutamin bevezetése miatt. Az még kb egy hónap mire kiválthatsz egy étkezést ... Hosszú lesz az ut . Kitartást :) nekem mar 9 hónapos . 4 hósan kezdtem el a hozza táplálását . 7 hós kora óta mar csak reggel este eszik tápit . 3-4 x szilárd at eszik napközben :)
2014. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

glutén*

glutamint a testépítők, sportolók használnak.

2014. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elirta a gépem szerintem gondolta hogy mi az...
2014. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!