Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adhatok-e zöldborsót 6,5 hós...

Adhatok-e zöldborsót 6,5 hós babámnak?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogy készítsem?

Párolom és utána turmixolom, krumplival?

Azt olvastam valahol, passzírozni kell..Azt hogy? Turmixolni nem ó?


2014. szept. 6. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már adtam neki ennyi idősen. Igen, megpárolod, vagy főzöd, és botmixerrel összeturmixolod.

De figyelj, mert fájhat a pocija a héjától.

Nálunk nem volt gond, pedig szerintem korábban adtam már.

2014. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen adhatsz.. passzírozva... szűrőn kanállal átnyomkodod, hogy a héja ne kerüljön bele.. azt még nem ehet.. és igen krumplival :) én legalábbis úgy adtam először )
2014. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A védőnőt tegnap kérdeztem, mi 6 hónaposak leszünk jövő héten. Azt mondta, adhatok neki.

(krumpli, cékla, sütőtök, cukkini, répa és gyümölcsök, ezeket már kapja és szépen emészti is)

Úgyhogy most jön a borsó nálunk is.

Én vettem egy bébiételt, csak borsót és ezt keverem bele a többi zöldséges főzött pépbe.

A cékla kivételével mindet így vezettem be eddig.

2014. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a héját tényleg nem szabad odaadni, ezért kell passzírozni

az nem emészthető

2014. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!