Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most adok először krumplit....

Most adok először krumplit. Lehet egyből almával összekeverni vagy csak 1-2 kiskanál krumpli? Ha igen mennyi almával?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha almát kapott már akkor össze keverheted.

Èn azt az elvet vallom, hogy a gyereknek olyan ételt adjunk amit mi is megennénk. ìgy mivel mi almát krumplival nem eszünk együtt, így neki sem kevertem össze.

A hozzá táplálás elsö 3-4 hónapjában és minden dolgot egy kanállal kezdtem, majd emeltem az adagokat szép lassan.

2014. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

először minden alapanyagot külön-külön kóstoltass vele. mi van ha összekevered, és kiderül hogy nem szereti a krumplit? :) nem fogod tudni hogy az almával van e a baj vagy a krumplival aztán dobhatod ki :)

kóstoltad vele egy napig külön külön, aztán mehet nyugodtan együtt :)

2014. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg épp azt mondom, hogy keverd össze. Én szeretem az almát krumplival, és a gyerekeim is szerették, viszont kevés olyan gyerekkel találkoztam, akinek ízlett magában a krumpli - az túl tömény. Krumplit inkább sűrítésre használtam, vagy a már komplett ételbe tettem.
2014. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont tegnap kapott először almás krumplit (almát is megfőzve, mert a nyers megfosatta). Utána megkóstoltam a pürét, mert annyira pici adagot nem tudtam csinálni, amit neki adtam - kifejezetten finom volt, lehet, hogy legközelebb nagyobb adagot csinálok és én is ilyet eszek :)
2014. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Krumpli magában só nélkül megfőzve szerintem ehetetlen. A fiam is igy gondolta, ezért almával sütőtökkel keverve adtam. De ha több krumpli került az ételébe úgy már nem ette meg.
2014. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!