Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mikor és mivel kezdtétek a...

Ti mikor és mivel kezdtétek a csak szopis baba étel bevezetést? Babám 5 hónapos csak szopis.

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyem 6 honapig csak szopis volt. Almaval kezdtuk de nem level hanem rogton peppel, par kanallal naponta. Aztan johet a barack, meggy, sutotok, krumpli, sargarepa... De ha korulnezel a nezen rengeteg hozzataplalasi tablazat van. Minden etelt kb. 3-5 napig adtam, es eleinte nem kevertem semmit semmivel, hogy megtudjam mi az ami nem izlik. Kb. masfel-2 honap mulva kezdtem keverni oket. Lehet az sok ido de nekunk igy volt jo.
2014. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem volt teljesen 6 hós, de az 5,5 hónapot be töltötte már. Almával kezdtem, simán lereszeltem az almát az üvegreszelőn. 2 napig csak 2-3 kanállal kapott, 3. napon már annyit evett amennyi jól esett neki. Mindent csak 2 napig kóstoltattam, 3. napon már annyit mindenből amennyit akart.
2014. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az en kisfiam 6 honapos, szopis. 5 honapos koratol kezdtem adni neki reszelt almat, oszi barackot, murokpuret...Sajnos semmit nem evett meg, kikopte aztan meg a szajat sem tatotta ki tobbet. Most adtam neki reszelt kortet, nem kopte ki de harom kanalnal beszoritotta a szajat. Nem tudom mennyire kell "eroltetni". Kicsit felek, hogy hogy lesz ebbol eves.
2014. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kislányom 6 hós, csak szopis volt, de mára már kiváltottunk egy étkezést, illetve rajta vagyunk, hogy az ebédet is kiváltsuk,.. én 2-3 napig kóstoltattam, aztán utána annyit evett, amennyi jólesett, de ez változó volt.. volt , hogy megevett mindent, másnap meg két kanállal. már tejpépet is adok neki, van , hogy gyümölccsel, ebédre meg főzök neki, ma pl. krumpli, répa, alma és egy falat csirkemell. ízlett neki.. hosszú meló, mire elfogadja,, megismeri az ízeket
2014. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!