Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akiknél nehezen ment a hozzátá...

Akiknél nehezen ment a hozzátáplálás mi volt az első étel amit a baba szívesen fogadott?

Figyelt kérdés
És mennyi idő után? Kb. egy hónapja kóstoltatok a babámmal, de eddig semmiből se fogad el 1-2 kanálnál többet. Majdnem 7 hónapos, de még csak cicizünk (mondjuk tej van, úgyhogy annyira nem zavar, csak kíváncsi vagyok).

2014. szept. 3. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A sárgadinnye és a banán volt az első, amit szívesen evett, zöldségek közül meg a cukkini.
2014. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyersen az én babám sem szerette se az almát (leve, reszelt), se a barackot. Úgy eszik belőle többet, h megpárolom az almát, és egy nagyon kevés banánnal turmixolom össze. Így nem olyan savas. Tegnap adtam neki répapürét, azt elsőre is jobban szerette. Persze túl sokat semmiből nem eszik. Az almapüréből azért volt már,h kb 60-70 g-ot evett. Szintén anyatejes.
2014. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Burgonya
2017. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zöldborsó püré
2017. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!