Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egyáltalán nem fogadja el a...

Egyáltalán nem fogadja el a vizet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapos babám kóstolgatja a gyümölcsöt, zöldséget, mindent szívesen megkóstol, látom rajta, hogy ízlik neki, viszont nem tudom rávenni, hogy vizet igyon.Vágja a pofákat és elfordítja a fejét ha kis kanállal adom kifolyatja egyből a teával ugyanez a helyzet.Hogyan tudnám megszerettetni vele?

2014. szept. 23. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem fogadta el. Aztán egyszer kipróbáltam egy cselt. Gyümölcslevet adtam, amit fokozatosan higítottam vízzel. Mindig picit több víz, kevesebb gyümölcslé. Türelmesen, hetekig eltartott, de most már csak vizet iszik. Neked is javaslom:)
2014. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár csepp tejet ha belefejsz egy kevéske vízbe, sikerrel járhatsz. Vagy ha nincs, akkor tápszert.
2014. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tejet nem szoktak vizzel vigyiteni,még kis menyiségbe se.hasmenest okozhat.ha szopik bizonyára elég neki a folyadék,minden nap megprobalod ha szomjas lesz lenyeli.
2014. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elozo vagyok,a tapszert is vizel csinalod,anak megvan az adagja,nem szabad csak ugy fellotyinteni,szinten gyomormenes.ha keves viz,kemeny szeklet,logikus.szerintem probald meg egy csipetnyi cukrot a vizbe tenni mielot fozod a teat,de csak kicsit.megisza foleg ha etetes elot probalod fel oraval.de vigyazat a cukorral ha nagyob lesz fogait is kironthasa ha folyton nyalogatja
2014. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én a gyümölcsöket szoktam hígítani.


nagyon szereti az üveges almabanánpürét vízzel hígítva, gyakorlatilag csak egy banán aromája marad és kis savanyú az almából, de inkább víz az egész.


nagyon szereti a szentkirályi sütőtöklevet is, de azt is 1:3 arányban még tovább vizezem és


ha sima vizet adok neki, azt csak langyosan issza meg, hideges sosem.


ezeket is próbáld meg szerintem.

2014. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyerekem sem fogadta el a vizet egy éves kora előtt. Az elsőnél még erőlködtem, a többieknél már nem. Ha szüksége lesz rá, el fogja fogadni. Addig elég csak megkínálni.
2014. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kedvesek vagytok!
2014. szept. 25. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!