Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyire változatos 10 hónapos...

Mennyire változatos 10 hónapos babád étrendje?

Figyelt kérdés
Naponta újat főzöl Neki vagy több napig eszi ugyanazt a főzeléket? A hozzátáplálási táblázat szerint mindent fokozatosan bevezettél, vagy csak egy részét?

2014. szept. 27. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta főzök neki, amit ebédre és vacsorára kap. Szerintem már mindenből kapott. Talán kelkáposztát nem adtam még neki.
2014. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt eszi, amit mi, a tejet és tejfölt leszámítva. Így 2 naponta, amit főzök, velünk eszi. A hozzátáplálási táblázatot az első néhány hónapban komolyan vettük, aztán már csak iránymutató lett, most meg már nem tudom, hol van, csak a gyerekem igényeire, ízlésére figyelek. Ésszel persze, nem eszik zsíros dolgokat, vagy túl fűszeresen, de mi is egészségesen élünk, így nem kell már korlátoznom.
2014. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig csodálkozom, ha azt eszi a baba, amit a család. Lehet, hogy most butaságot kérdezek, de van elég foga hozzá, hogy pl a húsokat egye, vagy azt még turmixolod kedves 2. ?
2014. szept. 27. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
11 hónapos babaám már azt eszik amit mi. Persze kicsit light-osabban,nem túl fűszeresen. A zöldséget éskrumplit meg tudja "rágni", de a husi miatt turmixolok, mert még nincs foga.
2014. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!