Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálással kapcsolatos...

Hozzátáplálással kapcsolatos kérdésemre válaszolnátok?

Figyelt kérdés
A mennyiségekkel vagyok bajban (nem vagyok jóban a védőnőmmel azért nem őt kérdezem). Ha tápszerből 170 ml-eket evett a babám és most kezdtem a hozzátáplálást őszibarack pürével, abból mennyi felel meg ennek a 170 ml tápszernek kb? Tehát mennyit kell ennie a püréből hogy azt mondhassam hogy kiváltottam egy étkezést? Remélem nem fogalmaztam hülyén és érthető mit szeretnék :)

2014. szept. 28. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Na, erre én is kíváncsi vagyok.


Mondjuk nyers gyümölccsel óvatosan, a lányomat elég szépen megfosatta, azóta kénytelen vagyok mindent főzni krumplival.

2014. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálunk ez kifejezetten cél lenne, mert csak kúppal tudott eddig kakilni olyan szorulásos szegényem... :-/
2014. szept. 28. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiam 150-200 grammokat megevett gyümölcsökből is, ha megnézed, ekkorák az üveges bebietelek is. Először csak 1-2 kanállal kapott, aztán második nap már többet, egy hét alatt mi ki is váltottuk a tízórait, a fiamnak nagyon tetszettek az ízek, ételek. Akkor váltasz ki egy étkezést, ha utána nem kér már tápszert.
2014. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idosen?
2014. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e különbség, hogy tápszeres vagy anyatejes, de én úgy csináltam, hogy egyre többet adtam neki, aztán megszoptattam. Majd egyre kevesebbet szopizott az étkezés után. Amikor már evett akkora mennyiséget, hogy nem kért cicit, akkor tekintettem kiváltottnak az étkezést. Nem tudom, hogy tápszer esetén ez hogyan van, de szerintem ugyanígy csináltam volna akkor is.
2014. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 hós a baba, tápszeres.
2014. szept. 28. 22:14
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, most 70 grammot evett belőle és utána nem kért tápszert.
2014. szept. 29. 11:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is 4 honapos, anyatejes. Mi meg csak 3 napja kezdtuk el a kostolgatast es ma mar egy fel almanal tartottunk, de utana meg szopizott 120g anyatejet.
2014. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!