Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák, válaszolnátok?

Ikres anyukák, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Akinek egynemű ikreik vannak, szétválogatjátok, hogy melyik ruha melyiké, vagy csak rájuk adjátok, ami a kezetekbe akad.

Ha válogattok, hogyan jelölitek? Belehímzett jel? Egyéb?


2014. máj. 16. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem öltöztetem őket egyformàn, ezért jelölés nélkül is tudjuk, hogy melyiké melyik.
2014. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amelyik éppen a kezembe akad, azt adom rá. sosem öltöztettem őket egyformán. Én még megkülönböztettem őket, de a férjemnek kellett hozzá egy kis idő.

Mindenki más bajban volt, ha kezükbe vették valamelyiket.

2014. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
7 éves egypetéjú ikerlányaim vannak. soha nem volt külön ruhájuk, közös ruhaparkjuk van, teljesen változó, hogy éppen ki mit vesz fel abból. Egyforma ruhájuk pedig nincs is.
2014. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első gyerek is lány így tőlük örökölték. NÁlunk kialakult a külön ruhatár, mert nem egy a méretűk, de érdekes, mert a nagyobbik lányom 4 éves és amikor az ikrek közül a nagyobb kinő vlamit és a kicsire adom rá, akkor rögtön észreveszi. Zokniban vannak keveredések, de ha véletlenül nem a saját zoknijukat adom rájuk, akkor már 2 x előfordult, hogy szinte nevetőgörcsöt kaptak, Most 21 hónaposak. MEg sem gondoltam volna, hogy ők is tudják melyik ruka kié :)
2014. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem is ugy gondoltam, hogy egyformaban vannak. De akkor jo a, e,oriatok, ha meg tudjatok jegyezni, melyik ruha kie :-)

Koszonom a valaszokat, mentek a kezek

2014. máj. 16. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!