Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Azt olvastam, hogy a gyümölcsö...

Azt olvastam, hogy a gyümölcsöket mindenképp sűríteni kell, hogy táplálóak legyenek. Mivel sűrítitek, gyakorlott anyukák?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 17:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze csecsemők táplálásáról beszélek, 4,5 hós a babám.
2014. jún. 28. 17:50
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eerről nem is hallottam! A doki nénink sem mondta pedigneki mindent sűrűn kell adni
2014. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint, ha ki szeretnék majd váltani a gyümölccsel egy étkezést, ha teszek bele valamit, amitől sűrűbb, akkor táplálóbb...De mit? Tejpépet? Vagy valami kukoricapehelyfélét?
2014. jún. 28. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Kekszet reszelj bele, vagy tejpépbe tegyél gyümölcsöt. De simán leturmixolva nyugodtan adhatod.

De a gyümölcs végülis nem főétkezés, inkább nasi, tehát nem az a lényege hogy degeszre egye magát. Mi is ha gyümölcsöt eszünk akkor nem ebédre esszük, hanem csak úgy.

2014. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én köles pehellyel sűrítettem,mert az glutén mentes ,mert a glutént fokozatosan vezetem be,negyed keksz naponta 8 hétig.
2014. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Én most kezdtem sűríteni. 12 hós mindjárt. Miért akarod egy ilyen kicsi babánál?

Még csak kóstoltass!!!!

Én amúgy DM-es teljes kiörlésű gabonát rakok pl a gyümölcsjoghurthoz.

2014. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
most már értem, hogy mire gondolsz! :) Én úgy csináltam, hogy egy kis adaggal elkezdtem a gyümit majd egy hét után már tettem bele fél kekszet háztartásit és fokozatosan emeltem neki aztán ami van a 4 hós bébiételekbe olyat kapott fokozatosan ment minden már kapott és kap is alma banán barack szőlő málna keksz rizs tejpépeket paradicsom répa krumpli csirke husi meg még ami nem jut eszembe.
2014. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
azt kihagytam, hogy beba sinlac-ot mondta a doki nénink, hogy azzal sűrítsek neki mindent amit kell
2014. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor még nem kell sűríteni??

Rendben, köszönöm a sok jó hozzászólást!

Nekem ezek aranyat érnek, kezdő vagyok:)

És egyféle gyümit hány napig kóstoltassak?

2014. jún. 28. 18:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Első nap 2 kanál, másnap 4 aztán 6. utána kb 1 hét szünet, így ha van valami akkor tuti kijön és tudod, hogy attól van.

Aztán adhatod neki, ha izlik :) Én így csináltam, nekem így mondták.

2014. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!