Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hós babának mennyire...

10 hós babának mennyire fontos még a házi ételek teljes frissesége?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt pl a húslevest, főzeléket, kenyeret, mindent amire nincs ráírva, hogy 1 vagy 3 nap.

Pl a 2 napos husilevest felforralom, de csak a babának magamnak nem. A 2 napos kenyeret én még megeszem, de neki már nem merem oda adni. Jó ez így?



#ételek bevezetése #Házi babaételek
2014. okt. 20. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Másnaposat adnék, 2 naposat nem. De mi felnőttek sem esszük meg a két napos kaját. Nem főzök annyira előre, mert nem szeretjük.
2014. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ên másnapos kaját adok a gyereknek, de harmadnapost már nem. Mondjuk a 2 napos kenyêrnek semmi baja nincs
2014. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én max csak másnaposat adok.Mélyhűtött ételt amennyire lehet nem adok nekik, mármint amit Anyukám mondjuk lefagyaszt. Ami mélyhűtött bolti azt kapják, halrudat pl. Kenyér az nálunk gyorsan fogy, de szerintem abból azért lehet adni 2-3 naposat. De utána meg úgyis rossz az íze még felnőtt sem eszi meg szívesen.
2014. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 2 napra szoktam főzni, ebből eszik a gyerek és mi is. Max. kenyér ha marad, abból lehet szerintem is 3 napig enni, de ha megtehető, vegyél inkább kevesebbet, fél kg-ost, vagy 75 dekást, az tuti elfogy hamarabb. Ahogy nő majd a gyerkőc, lazábban fogod kezelni, de a 2 naponta főzést jó, ha megszokod, mindenki egészsége, változatos étkezése érdekében.
2014. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne ehetné meg? Semmi baja nem lesz egy kicsit szárazabb kenyértől, vagy harmadnapos kajától:)
2015. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!