Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rossz evő babák anyukája. Van...

Rossz evő babák anyukája. Van kedvetek megosztani napjaitokat? Hátha tudnánk egymásnak segíteni.

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az a baba?
2014. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szépen evett mindig mindent!aztán megkapta a 15hós oltást.és minden falatért könyörigni kellet. Volt hogy csak ugy evett hogy ment a kakukós óra. Volt hogy álva.volt hogy sehogy.nagyon sokat sírtam, mert voltak napok mikor egyáltalán egy falat kaját sem evett. Nekünk a bölcsi hozta meg a változást. Ott mindent megeszik már mert látja a többiektől. Kitartást kívánok!
2014. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, gyerek önszántából még nem halt éhen. Ha nem kér, nem eszik. Majd eszik, amikor éhes lesz.

Én nem túráztatom magam rajta.


Jómagam iszonyú rossz evő voltam, senki nem pörgött rajta. Ha megteszik, lehet, hogy mára étkezési zavarom lenne.

Így egészséges felnőtt lett belőlem, teljesen normál súllyal. Nekem a kamaszkor (12-13 évesen) hozta meg az étvágyat, addig úgy néztem ki, mint egy etióp menekült, még a térdízületem is vastagabb volt, mint a combom.

2014. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök.Az én kislányom 10 hónapos de minden étkezésért úgy kell imádkozni.Van hogy fogy vagy stagnál,de ha hízik akkor is nagyon keveset.És most ott tartunk hogy tápszer se kell neki nagyon.Én nem akarom erőltetni csak félek hogy valami fejlődési rendellenessége lesz.Tanácstalan vagyok,hogy mit adjak neki enni.Mindenből csak keveset eszik,mert elfogy a türelme.
2014. okt. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!