Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Örülnél velem? Jó volna...

Örülnél velem? Jó volna másokkal is megosztani.

Figyelt kérdés

Ma van a harmadik reggel, hogy ott a második csíkocska! Kezdem elhinni, hogy ez velem történik :)))

Ki jár hasonló cipőben? ;)


2013. okt. 25. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én 18 tesztet csináltam, mire elhittem, úgy ahogy, bár még most is néha hitetlenkedve nézem a pocakom, pedig nemsokára megszületik :D tudom, milyen szuper jó érzés, élvezz ki minden pillanatot! :DDD Gratulálok, hidd el bátran! :))) Csodálatos időszak jön! A legjobbakat kívánom neked! :)
2013. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:) számoltad, hogy 18? :))
2013. okt. 25. 18:35
 3/21 anonim ***** válasza:

Mi csak 6 hónapig próbálkoztunk a gyógyszer abbahagyása után, de örökkévalóságnak tűnt.

Nagyon örültem a pozityv tesztnek!


Neked jó egészséget, boldog babavárást kívánok. Vigyázz magadra, egyél egészségesen, mozogj sokat! (Persze nem súlyzózásra, meg hasizomgyakorlatra gondolok!) :)))


13+5 hkm

2013. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek titeket lányok,én is szülnék mégegyszer.Nekem ma 6 hetes a lányom és ennél szebb és csodálatosabb dolog nincs a világon! Élvezzétek ki a várandósságot is mert nagyon fog hiányozni nektek is szerinte!
2013. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért ha hat hetes a babád, akkor neked még nincs olyan messze a várandósság :)
2013. okt. 25. 18:44
 6/21 A kérdező kommentje:
9 hónap hasizom-gyakorlat, jaja...
2013. okt. 25. 18:45
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Hogyne örülnék veled, ma bármit bárkinek, hisz végre őszi szünet van...
2013. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan hidd el, én is alig akartam elhinni, hogy sikerült, de azt hiszem minden kismama egyetért velem, ha azt írom, hogy leírhatatlan, felejthetetlen, és a világon a legboldogabb, legjobb érzés :-D

Gratulálok neked

19+2 hkm

2013. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Üdv a kismamák körében!!!! 22hkm
2013. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok Kismama!


én 6 vagy 8 tesztet csináltam,igaz ,azért is mert hormont szedtem és néztem,hogy erősödik-e a második csík,de szépen erősödött 2 naponta,nagyon jó volt látni,főleg mikor már egyforma erős volt mindkét csík!napokig ezeket nézegettem és most is megvannak,eltettem őket,még most is hihetetlen hogy kismama vagyok és már érzem a babám mozgását!Ez egy csoda! :) Élvezd ki !

Nagyon boldog babavárást neked!

2013. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!