Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glicerines kúp szorulásos...

Glicerines kúp szorulásos babának?

Figyelt kérdés

6 hónapos a lányom és az alma-krumpli főzelék megfogta a pocakját. Több, mint 1 hete nem kakilt, vagyis próbáltam hőmérőzni 2 napja és jött egy picike, de olyan kemény, hogy szinte koppant a pelusban. Nagyon erőlködik és nem jön ki neki. Azóta is csak szenved, ivott cukros kamillát, én is ittam jó erőset, (hogy a tejcsibe menjen át neki), almalevet (őt az is hajtja), sütőtök-alma pürét, sok folyadékot, Duphalac szirupot. Semmi sem használ. Van itthon Glicerines kúp (2g) adhatok neki? Ha igen akkor, hogy csináljam? Felet vagy egészet? Úgy kell, mint a Germicidnél, hogy bedugom, aztán popó összeszorít 10mp-ig? Mikor lesz hatása és hogy is működik ez a kúp? "Felhígítja" a kemény kakit? (már elnézést.. ) :)

Szóval minden érdekelne, mert rossz nézni, ahogy szenved.

Ma délben vajon adhatok neki pürét vagy inkább most ne?


2009. nov. 22. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy adhatod neki!Egészben,ahogy a germicidet!Ugyanúgy kell beadni!Fellazítja a kaki végét,ahogyan elolvad és könnyebb lesz az elejét kinyomni...valószínűleg már nagyon száraz és vastag neki,ezért nehéz!Mivel könnyen olvad,szétolvad és befúródik a kakiba,így az meglazítja!Ne ess pánikba,nem lesz tőle baja!A hatása kb. 10-15 perc,attól függ,hogy milyen kemény a kaki!Majd ha meglazult a széklet,magától fog kitolódni és sokkal könnyebb lesz neki kitolni!A vége majd kicsúszik...az elejével van a gond!!!
2009. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adj neki egész kúpot, ugyanúgy mint a Germicidet. Max 1órán belül jön az eredmény... legalábbis nálunk így volt. Egyen nyugodtan bármit, esetleg a banánt,répát kerüljétek, az nagyon fog. Később viszont kapjon több lazító gyümölcsöt,zöldséget vagy azok levét(barack,szőlő, paradicsom,szilva), én pl a natúr joghurtot ezért kezdet el bevezetni 7hónaposan. Sokat segített.
2009. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szirup, LAVEOLAC a neve, ez egy enyhe hashajtó,székletlazító.Adható babáknak is és egyáltalán nem drága,a 100 ml kb. 500 Ft.Próbáld ki,nekem bejött.

A kúpot nem próbáltam,de szerintem először csak egy féllel próbáld aztán egészet,ha nem jött be.

2009. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok!A Levolac nem sok mindenkinek használ!Viszont van egy másik...Lactoherb a neve...Az babának,kis gyemeknek,felnőttnek,öregnek adható,ha nem laktóz érzékeny!Kicsit kell belőle adni!
2009. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem, hogy adhatok-e egészet, mert a dobozra "3-6 éves babáknak felet kell adni", ez van rá írva. Na akkor nemsokára beszámolok az eredményről :)
2009. nov. 22. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk használt a glicerines kup, én felének a felét adtam, tehát negyedet. Ezen kivül még használt a kamillatea is, meg az őszibaracklé.
2009. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beadtam neki egy fél kúpot 3 óra körül, de még mindig semmi hatás. Erőlködik, nyom, de semmi. Ha nem hat akkor egészet adjak? És mikor? Vagy még legyek türelmes? Lesz így kaki? :) Rettenetesen várom már! :D
2009. nov. 22. 16:54
 8/8 A kérdező kommentje:

Megérkezett kaka matyi!! :D jajj úgy örülök, én is megkönnyebbültem meg a lányom is. Most gügyög meg nevetgél véégree. :D És ezek szerint elég volt egy fél kúp is.

Köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!