Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet néma csendben tűrni?

Lehet néma csendben tűrni?

Figyelt kérdés

Ismerősöm nagyon homályos...és még szépen fogalmaztam. Sajnos a párja és az anyukája is,így háttértámogatás sincs

:(


A babája 2 hónapos, sütőtökkel eteti és dicsekedik, hogy mennyire szereti....hintáztatja a játszótéren :(

Tabletten reggel-este Bogyó és Babócát nézetnek vele....és a sort folytathatnám, de csak még idegesebb leszek.


Ha valaki finoman tanácsot adna, akkor puffog,hogy őt mindenki kioktatja...én már nem próbálkozom , kaptam elég hideget :( Viszont a picilányt sajnálom nagyon :(


3 gyerekes anyuka


2014. nov. 13. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj tűrnös sajnos :-( Nem szólhatsz bele. Nekem is volt ilyen ismerősöm, a koraszülött babájának 2-2,5 hónaposan már húslevest adott. Kirakta a facebookra is. Aztán pár óra múlva kiírta, hogy sajnos kihányta, de sebaj, 1-2 hét múlva újra megpróbálják. Illetve a kezénél fogva vezették, mert sétálni akar a baba. Én azonnal letiltottam, szólni nem szóltam, de nem akartam ezt látni.
2014. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos muszáj lesz. semmi közöd hozzá és ebbe nem szólhatsz bele!

A picit én is nagyon sajnálom :-(

2014. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

uhhh.. hát ez elég szörnyen hangzik, de sajnos vannak és lesznek is ilyenek.

Csak gyorsan 2 példa a környezetemből.

Nagyi dicsekedett hogy 2 hetes unokája már ül........

Anyuka kb fél éves korától vezetgette a gyereket, se kúszás se mászás.... az én gyerekemre viszont megjegyezte, hogy 1 évesen "csak" bútorok mellett kapaszkodva lépeget... és neki sokan mondták, hogy nem kéne, de azzal védekezett, hogy a gyerek mennyire akarja....

2014. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha tudsz szólj a védőnőnek mást sajna nem nagyon tehetsz.
2014. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De hogyan hintáztatja? Emlékszem, hogy amikor két hónapos volt a lányom, ha akartam se tudtam volna ültetni. Hogy nem borul ki a hintából?
2014. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Tanmesék" szoktak ilyenkor használni. Elmesélni egy képzelt ismerősről, hogy "képzeld, XY ezt csinálta a gyerekével, pedig itt ebben a cikkben is leírják a gyerekorvosok, hogy miért nagyon káros. Nem is értem, hogy ő hogyhogy nem tud róla."


Aztán mindenféle konkrét utalás nélkül otthagyni az olvasmánnyal. Ha nem teljesen gyökkettő, akkor el fogja olvasni és átgondolja, hogy mit miért nem szabad.

2014. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jééézusoom, első, ez nagyon durva!


Én nem szólnék bele kérdező, látod, puffog ha szólnak neki...vannak ilyen emberek.

2014. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!