Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hany honaposan adtatok levest...

Hany honaposan adtatok levest a babatoknak?

Figyelt kérdés

Es milyen leveseket...hogyan keszitettektek el...Van babaszakacskonyvem de abban semmi leves.

Koszi


2014. nov. 14. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Kisfiam 20 hónapos de konkrétan levest még nem evett mert kifolyik a száján, nem is laktató csak ideig-óráig, másodikat nem enne utána. Levesből viszont kap zöldséget, husit.

Amúgy bármilyen levest adhatsz neki, húsleves, raguleves (ha már ehet tejterméket), krémlevesek. Kisfiam nagyon szereti a májgombócot a levesből.

2014. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkretan levest mindennel egyutt, amikor nem csak kiszedtem belole a zoldseget es turmixoltam, kb 8 honaposan kapta. Villaval osszetortem mindent es ette. Volt benne karfiol, kaposzta, repa, minden ami jo egy husilevesbe. De kapott masfajta leveseket is. Imadja mai napig, 21 honapos most. Es miutan evett levest masodikat is szokott szepen enni.
2014. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 13 hónaposomnak úgy adom, hogy a zöldségeket, husit villával épphogy összetöröm és öntök hozzà levet. Minden kanálba jut ez is-az is. Ha csak levét adám 5 perc után etethetném újra. :) Adtam neki húslevest, legènyfogó levest (tejszínes, borsós raguleves), karfiol levest tejfölösen, gulyáslevest, borsólevest.
2014. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lányom 14 hónapos volt, amikor már nagyban ette a leveseket, persze segítséggel, és mindig jó sűrűre csináltam neki, így laktató is volt.

Akkor már mindent evett, amit mi, csak soha nem fűszereztem túl erősen. Kedvence volt a húsleves, zöldségleves, fokhagymaleves (sok tésztával).

Persze előtt is eszegetett leveseket, de 1 éves kora előtt inkább pürésítve, vagy a levesből kieszegette a zöldségeket külön.

2014. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni h nem foztem kulon levest neki, mi se erosen esszuk, delikaton kivul mas fuszert nem teszek be pl a husilevesbe.
2014. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én elég hamar hozzátápláltam, így eleinte külön vettem ki a levesből majd csak azután ízesítettem a miénket. Tehát elég picin kapott, de abban csak a zoldségek főttek meg husi...semmi fűszer. Krémlevest még nem adtam neki.
2014. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14-15 hónaposan már simán ették a leveseket. Először még turmixoltam a húslevest sok zöldséggel, később villával összetörtem a zöldségeket, apróra vágott hússal. Én alapvetően sűrű leveseket főzök, pl raguleveseket. A zöldség krémleveseket is már ennyi idősen ették, (póré, brokkoli, kelbimbó, paradicsom pl. - az első kettő krumplival sűrítve, utóbbi kettő sárgarépával).
2014. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18 hós korától eszik levest konkrétan. Sokszor nem kér utána másodikat, pedig már 2,5 éves, de még mindig eltelíti a levesféle. Persze a tartalmas ragulevesek a kedvencei, így nem csoda :)
2014. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!