Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpépből elegendő egy 7...

Tejpépből elegendő egy 7 hónapos babának ami a dobozra van írva mennyiség (130 ml víz + 4 kanál pép ami 45g) ha egyébként tápszerből megeszik 250 g-ot is?

Figyelt kérdés
Csináljak inkább többet?
2014. dec. 4. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk elég, mert a tejpép táplálóbb.
2014. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Neked mennyit eszik tápszerből, ha megkérdezhetem?
2014. dec. 4. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 180-210 ml között eszi a tápszert,amit írtál tejpép mennyiség nem szokott elfogyni.
2014. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: 240g tápszert eszik.
2014. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8,5 hónaposan (87cm, 9,9kg) is annyit kap, amikor azt kap, mint 5 hónaposan (8kg). Nem mérem, de ugyan abban a bögrében csinálom ugyan olyan sűrűre és gyümölcsökkel ízesítem. Most is elég neki és korábban sem hízott tőle, mert arányaiban egész nap eszik többet és nem minden étkezés volt korábban sem tejpép.

Szerintem kb. mennyiségre 5kanál pép + 150ml víz + gyümölcspüré, vagy gyümölcslé a víz helyett. Tápszerből vacsorára ő is 240ml víz+8 kanált kap és 2 bébiételes üvegnyi mennyiségű főtt ételt eszik ebédre, a tejpépből viszont nem eszik többet.

2014. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!