Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek mikor kezdjem...

Szerintetek mikor kezdjem anyatejes hozzataplalast?

Figyelt kérdés
Most lesz 5 hónapos. csak anyatejes, havi 300-400 gr a hizas most, a sulyat igy nem fogja tudni megduplazni (3500 gral szuletett) 6 hos korara. szep hurkas baba de a vedono mondta h azert kezdjek el kostoltatni. szerintetek is el kellene lassan kezdeni? vagy varjam.ki.a 6 honapot? a kedelyallapota jo, nem ehezik, de mostanaban ujra fel kel ejjel.
2014. dec. 8. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elkezdeném. Szerintem ideje ismerkednie az ízekkel.
2014. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat hónapos kortól ajánlott
2017. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nkeem 3650-el született a lányom. a 4. hónaptól már csak havi 200-300 gr körül hízott. írtak fel Sinlacot meg azt mondják álljak neki kóstoltatni, 5,5 hónapos volt akkor. Megfogadtam, minden rendben ment vele. Ő sem duplázott 7 hónapos koráig, ez teljesen normális nagyobb babáknál.


kisebbik lányommal ugyanígy alakult, ő 2800 grammal született, és meg is duplázta már 3 hós korára utána viszont drasztikusan lecsökkent a hízás, csak havi 100-200 grammot hízott, úgyhogy kivártam az 5,5 hónapos, addig tápszeres kiegészítést adtam, majd 5,5 hónaposan elkezdtem hozzátáplálni. 7 hónapos most, estére tápszert kap, meg ki van váltva a reggeli és az ebéd, így hízik havi 300-400 grammot.

Elkezdheted, eleinte attól nem fog jobban hízni, aludni sem fog jobban, az sajnos tapasztalatból tudom hogy nem éhségtől van, mert a tápszer sem segített rajta, mindkét lányomnak elromlott az alvása fél évesen és helyre sem állt a nagynak 2 éves koráig...viszont veszteni valód nincs, nyugodtan kezd el :)

2017. ápr. 19. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!