Husi bevezetése hogyan?

Figyelt kérdés
6 hónapos babám már sok mindent eszik, így szeretnék neki lassan husit is adni. De hogyan? Főőzek egy darabka csirkehúst és keverjem a tízóraiba? Zöldséghez, gyümölcshöz keverhetem? Mennyit adhatok neki hetente?

2014. dec. 12. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

A főzelékbe mikor készíted beledobsz egy kockányi csirkemellet. én így csináltam.

Vagy volt, hogy vettem húst és kis kockákra vágva lefagyasztottam, csak ne érjenek nagyon össze, mert akkor nem tudod szétszedni és úgy dobtam bele mindig mikor úgy gondotlam legyen ma hús is :)

Szóval ebédre adtam én, pl tökfőzelék és bele egy kocka hús utána összepürésítettem. Gyümölcshöz nem kevertem, de kipróbálhatod hátha megeszi.

Hetente már nem emlékszem hányszor adtam, nem akarok hülyeséget írni, de nem minden nap kapta.

2014. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Főzd össze zöldségekkel és turmixold össze botmixerrel. Először egy diónyi elég husiból.

Finom sütőőtökkel, almával, krumplival, céklával, brokkolival - most csináltam ebédre olyat, hogy meggy+krumpli+csmell.

2014. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm, akkor ma megkóstoljuk :)
2014. dec. 15. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!